UTT1C471MPD1TD
MFR.Part #
UTT1C471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589638
Description
-40℃~+105℃ 16V 178.8mA@120Hz 3.5mm 400mΩ 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS