UTT1C101MDD
MFR.Part #
UTT1C101MDD
JLCPCB Part #
C1580829
Description
-40℃~+105℃ 100uF 163mA@100kHz 16V 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS