UTT0J101MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT0J101MDD1TE
JLCPCB Part #
C1596908
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 120mA@100kHz 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS