UTS1H101MPD1TD
MFR.Part #
UTS1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1498411
Description
-40℃~+105℃ 100uF 188mA@100kHz 3.5mm 5000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS