UTS1A221MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTS1A221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1498384
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 195mA@100kHz 220uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS