UST1H220MDD1TA
MFR.Part #
UST1H220MDD1TA
JLCPCB Part #
C1593662
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 3.5mm 50V 8mm 97.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS