UST1C101MDD1TE
MFR.Part #
UST1C101MDD1TE
JLCPCB Part #
C2165182
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 160.5mA@10kHz 16V 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS