UST1C100MDD1TE
MFR.Part #
UST1C100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1665996
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 16V 43.5mA@10kHz 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS