UST1A470MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UST1A470MDD
JLCPCB Part #
C1661468
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 47uF 6.3mm 88.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS