UST1A221MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UST1A221MDD1TE
JLCPCB Part #
C2165391
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 210mA@10kHz 220uF 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS