UST1A101MDD1TD
MFR.Part #
UST1A101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1593579
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 144mA@10kHz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS