UST0J221MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UST0J221MDD1TD
JLCPCB Part #
C1668698
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 195mA@10kHz 220uF 3.5mm 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS