USR1H330MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USR1H330MDD1TE
JLCPCB Part #
C2165430
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 112.5mA@10kHz 2000hrs@85℃ 3.5mm 33uF 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS