USR1C100MDD
MFR.Part #
USR1C100MDD
JLCPCB Part #
C1581121
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 10uF 16V 2000hrs@85℃ 42mA@10kHz 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS