USR0G471MDD
MFR.Part #
USR0G471MDD
JLCPCB Part #
C1583287
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 240mA@120Hz 3.5mm 470uF 4V 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS