USP1C101MDD1TD
MFR.Part #
USP1C101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1598589
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 187.5mA@10kHz 2000hrs@85℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS