USF1A220MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USF1A220MDD1TE
JLCPCB Part #
C1593168
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 10V 22uF 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS