USA1V220MDD1TP
MFR.Part #
USA1V220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580309
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 35V 6.3mm 85.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS