USA1V100MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USA1V100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1498099
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 35V 36mA@120Hz 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS