USA1V100MDD
MFR.Part #
USA1V100MDD
JLCPCB Part #
C1585191
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 2mm 35V 36mA@120Hz 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS