USA1H4R7MDD1TP
MFR.Part #
USA1H4R7MDD1TP
JLCPCB Part #
C1669112
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 29mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS