USA1E100MDD1TE
MFR.Part #
USA1E100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1650867
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 25V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS