USA0J221MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USA0J221MDD1TD
JLCPCB Part #
C2165219
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 195mA@10kHz 2000hrs@85℃ 220uF 3.5mm 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS