USA0J220MDD1TP
MFR.Part #
USA0J220MDD1TP
JLCPCB Part #
C2164873
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 4mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS