URZ2G220MHD6TN
MFR.Part #
URZ2G220MHD6TN
JLCPCB Part #
C5112136
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 200mA@120Hz 22mm 22uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS