URZ2C151MRD6
MFR.Part #
URZ2C151MRD6
JLCPCB Part #
C1605054
Package
Plugin,D20xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 150uF 160V 20mm 20mm 816mA@10kHz ±20% 插件,D20xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS