URZ2A331MHD1TN
MFR.Part #
URZ2A331MHD1TN
JLCPCB Part #
C5112121
Package
Plugin,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 16.5mm 18mm 330uF 540mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS