URZ2A101MHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ2A101MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112119
Package
Plugin,D12.5xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 100uF 12.5mm 16.5mm 265mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS