URZ2A100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ2A100MDD1TD
JLCPCB Part #
C340758
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
1000hrs@105℃ 100V 10uF 2.5mm 50mA@120Hz 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS