URZ1V101MPD1TD
MFR.Part #
URZ1V101MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112115
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 100uF 155mA@120Hz 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS