URZ1V101MPD
MFR.Part #
URZ1V101MPD
JLCPCB Part #
C1581474
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 232.5mA@10kHz 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS