URZ1V100MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1V100MDD
JLCPCB Part #
C1583143
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2mm 35V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS