URZ1J470MPD1TD
MFR.Part #
URZ1J470MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584132
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 120mA@120Hz 3.5mm 47uF 63V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS