URZ1J470MPD
MFR.Part #
URZ1J470MPD
JLCPCB Part #
C1651115
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 240mA@10kHz 3.5mm 47uF 63V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS