URZ1J221MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1J221MHD
JLCPCB Part #
C433278
Package
Plugin,D12.5xL12.5mm
Description
1000hrs@105℃ 12.5mm 12.5mm 220uF 335mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS