URZ1J220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1J220MDD
JLCPCB Part #
C1583832
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 142mA@10kHz 2.5mm 22uF 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS