URZ1H4R7MDD
MFR.Part #
URZ1H4R7MDD
JLCPCB Part #
C1582852
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2mm 4.7uF 50V 5mm 60mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS