URZ1H470MDD1TA
MFR.Part #
URZ1H470MDD1TA
JLCPCB Part #
C1594454
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 200mA@10kHz 47uF 50V 5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS