URZ1H2R2MDD1TD
MFR.Part #
URZ1H2R2MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584113
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 2.5mm 36mA@10kHz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS