URZ1H222MRD
MFR.Part #
URZ1H222MRD
JLCPCB Part #
C1584607
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.4375A@10kHz 1000hrs@105℃ 10mm 20mm 2200uF 25mm 50V ±20% 插件,D20xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS