URZ1H101MPD
MFR.Part #
URZ1H101MPD
JLCPCB Part #
C1581161
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 255mA@10kHz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS