URZ1E102MHD
MFR.Part #
URZ1E102MHD
JLCPCB Part #
C1581601
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 15mm 25V 5mm 678.5mA@10kHz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS