URZ1E101MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1E101MDD1TA
JLCPCB Part #
C1593140
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 195mA@10kHz 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS