URZ1C470MDD1TA
MFR.Part #
URZ1C470MDD1TA
JLCPCB Part #
C1498972
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 140mA@10kHz 16V 47uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS