URZ1C470MDD
MFR.Part #
URZ1C470MDD
JLCPCB Part #
C1581409
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 140mA@10kHz 16V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS