URZ1C332MHD1TN
MFR.Part #
URZ1C332MHD1TN
JLCPCB Part #
C1668548
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 18mm 3300uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS