URZ1C331MPD
MFR.Part #
URZ1C331MPD
JLCPCB Part #
C5112095
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 16V 240mA@120Hz 330uF 5mm ±20% 插件,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS