URZ1C330MDD1TD
MFR.Part #
URZ1C330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1664853
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 2.5mm 33uF 5mm 60mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS