URZ1C100MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1C100MDD
JLCPCB Part #
C1580814
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 16V 2mm 5mm 60mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS