URZ1A471MPD
MFR.Part #
URZ1A471MPD
JLCPCB Part #
C1498028
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 275mA@120Hz 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS